Photography   Webdesign   World of Warcraft   Project   Films

                         

Vlk z Wall Street (Wolf of Wall Street)
Kompletní životopisné drama, u kterého se člověk i pobaví. Nikdo jiný než DiCaprio by tuhle roli tak dobře nezahrál a nepobavil diváky. Pro mě zatím nejlepší film, v kompletním hodnocení, který jsem viděl.

Nespoutaný Django (Django Unchained)
Více než skvělé herecké obsazení v pro mě a myslím, že pro mnoho lidí v neznámém tématu. Moji oblíbení herci Jamie Foxx a Leonardo DiCaprio v tomto filmu ukazují své kvality. Příběh je navíc velice silný, v závěru máte pocit zadosti učinění a proto tento film patří na špici.

Bez kalhot (Magic Mike)
Channing Tatum a Matthew McConaughey jako striptéři skvěle pobaví snad každého diváka. Klasická romantická zápletka, která je vtažena do neobvyklého prostředí, tento film prostě patří k těm nejlepším které jsem viděl.

Stuck in Love
Více méně klasický příběh o lásce, tentokrát ale zachycuje hned několik zápletek, které jsou v závěru spojeny. Film zabodoval také, díky nádherné Lily Collins.

Klub poslední naděje (Dallas Buyers Club)
Těžké životopisné drama zachycující situaci ohledně HIV v Americe. Matthew McConaughey tady předvádí skvělý herecký výkon.

50/50
Joseph Gordon-Levitt, který ve filmu zjistí, že má rakovinu. Nečekejte žádné velké drama, režisér to totiž natočil ve stylu komedie tak že moc slz nebude. Ale i tak je to skvělý film.

Nezapomenutelné prázdniny (Way Way Back)
Nenápadné drama, které vás zaručeně bude bavit. Herce Steva Carella nemám až tak rád, spíše se jeho filmům vyhýbám, ale zde zhlédnutí vůbec nelituji. Během filmu jsem si zalíbil Sama Rockwella, a hned po skončení jsem hledal další filmy, ve kterých hrál.

Zmizení (Prisoners)
Velice náročný film, chce to být u toho filmu opravdu soustředěný, abyste zachytily a v závěru pochopily určité souvislosti. Hugh Jackman naprosto skvělý , totéž i Jake Gyllenhaal, Terrence Howard.

Patrola (End of Watch)
Michael Pena a Jake Gyllenhaal jako partáci u policie L.A. k sobě neskutečně padnou. A nečekaný závěr filmu mě opravdu dostal. Opravdu parádní film i s tak otřepaným tématem.

Na život a na smrt (Lone Survivor)
Na tento film s Markem Wahlbergem jsem se opravdu dlouho těšil. Válečný thriller, který má opravdu říz. Bohužel mě zklamalo že. Ne podívejte se sami jak členové amerických zvláštních jednotek Navy SEALs dopadnou v tomto filmu.

Komorník (The Butler)
Opravdu jsem nečekal, že by mě film o černoších v Americe mohl bavit. Ale teď na tento film nedám dopustit. Dozvěděl jsem se mnohem více co se v té slavné Americe dělo, o čem se teď nikde ani neumluví, divím se že to vůbec měli povolené natočit. Navíc herec Forest Whitaker byl pro tuto roli skvělá volba, je opravdu dobrý, bez něho by ten film neměl takový úspěch.

12 let v řetězech (Twelve Years a Slave)
Název filmu hodně napovídá, co můžete v tomto historickém dramatu očekávat. I přesto doporučuji film shlédnout, tato tématika není tak známá a proto tento film cením.